Domov Organi občine Občinski svet Komisija za kmetijstvo

Komisija za kmetijstvo

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • FRANC HUDOKLIN
  • SEBASTJAN KRUH
  • ALBERT PAVLIČ
  • MIHAELA BLATNIK
  • EDI KOČMAN
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • ANDREJ MIKEC
  • FRANC FRANČIČ
  • VIDA JUDEŽ
  • JOŽE SIMONČIČ
  • JANEZ KOVAČ
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • ANTONIJA STROJIN
  • JOŽE HROVAT
  • ANDREJ KOŠAK
  • MARKO VODOPIVEC
  • MATJAŽ ZAGORC

Mandatno obdobje 2018 do 2022

30.10.2019 ob 15.00
11.09.2019 ob 16.00
19.06.2019 ob 16.00
10.04.2019 ob 17.30

Mandatno obdobje 2014 do 2018