Tudi v letošnjem letu poteka dobrodelna akcija Radia 1, ki se je letos preimenovala v DEŽELAK JUNAK in DEŽELA JUNAKOV in že deseto leto zapored zbira dobrodelne prispevke za počitnice otrok.
Miha Deželak bo skupaj s svojo izjemno ekipo prevozil 9 etap v desetih nepozabnih dneh. Na dobrodelno pot po Sloveniji se odpravljajo v sredo, 28. maja 2025.
Druga trasa bo Miho vodila od Čateža do Novega mesta. V Šentjerneju se DEŽELAK JUNAK na kratko ustavi
v četrtek, 29. maja 2025, ob 12. uri ko bo naredil postanek pri OŠ Šentjernej.
Vabljeni, da DEŽELAKA JUNAKA in njegovo ekipo pozdravite ob poti, jih pozdravite s stiskom roke, jim namenite spodbudno besedo ali prispevate donacijo v skrinjico. Vsaka gesta šteje.
Pridružite se, bodite del zgodbe in začutite moč dobrih dejanj!
Pošljite SMS POMAGAM5 ali POMAGAM10 na 1919 že zdaj!
Z vsakim poslanim SMS-om boste donirali 5 EUR ali 10 EUR;
Spletna stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke, za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti.
Za več informacij si preberite Politika piškotkov.
Zakon o dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij (ZDSMA), ureja ukrepe za zagotovitev dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij zavezancev po tem zakonu za vse uporabnike, zlasti za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti. Ta zakon se uporablja za državne organe, organe samoupravnih lokalnih skupnosti in osebe javnega prava