OBČINA ŠENTJERNEJ

www.sentjernej.si

Mandat 2014-2018

ODBOR ZA OKOLJE IN PROSTOR

1. CVELBAR PETER

2. DRNOVŠEK MILENA

3. LAMPE KAJTNA MOJCA

4. PAVLIČ ALBERT

5. SIMONČIČ JOŽE

 

STATUTARNO – PRAVNA KOMISIJA

1. LOKOVŠEK JANJA

2. RANGUS MARJETKA

3. RANGUS VIKTORIJA

4. REŠETIČ MARIJA

5. TURK RENATA

 

NADZORNI ODBOR

1. ŠTEMBERGER SIMON

2. KEČKEŠ SAMO

3. STIPAN TAJANA

4. GRUBAR JURE

5. FURER ALEKSANDER

 

KOMISIJA ZA NAGRADE IN PRIZNANJA

1. CEKUTA MILENA

2. CVELBAR PETER

3. PAVLIČ KARMEN

4. RECELJ VIDA

5. SELAK JANEZ

 

KOMISIJA ZA SPREMLJANJE POLOŽAJA ROMSKE SKUPNOSTI

1. BRAJDIČ DARKA

2. BRAJDIČ VALENTIN

3. HUDOROVAC ALEKSANDRA

4. RANGUS MARJETKA

5. RANGUS VIKTORIJA

6. JORDAN TONE

 

KOMISIJA ZA ELEMENTARNE NESREČE

1. JORDAN SABINA

2. KROMAR FRANC

3. PAVLIČ ALBERT

4. ŠINKOVEC FRANC

5. ŠOLAR FRANC

 

KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA

1. LUZAR LUKA

2. MIKEC ANDREJ

3. PAVLIČ ALBERT

4. ŠVALJ JOŽE

5. TURK RENATA

 

KOMISIJA ZA KMETIJSTVO

1. MIKEC ANDREJ

2. FRANČIČ FRANC

3. JUDEŽ VIDA

4. SIMONČIČ JOŽE

 

UREDNIŠKI ODBOR ŠENTJERNEJSKEGA GLASILA

1. JORDAN SABINA

2. LAKNER SOFRIĆ VESNA

3. PETRIČ ANITA

4. TOPOLOVŠEK ANDREJA

5. TURK RENATA

 

KOMISIJA ZA DRUŽBENE DEJAVNOSTI

1.  VIDA JUDEŽ

2. MOJCA LAMPE KAJTNA

3. SILVIJA GORŠIN

4. SIMON KAJTNA

5. GORAN KRANJC

6. JANI SELAK

 

 

Mandat 2010-2014

 

ODBOR ZA OKOLJE IN PROSTOR

1.   HOMAN DARKO

2.   BRATKOVIČ JANEZ

3.   ŠVALJ JOŽE

4.   LUZAR STANISLAV

5.   HROVAT JOŽE

 

STATUTARNO – PRAVNA KOMISIJA 

1.   TURK RENATA

2.   GRUBAR DARJA

3.   STROJIN ANTONIJA

4.   JURKOVIČ SILVESTER

5.   JAKŠE ANTON

 

NADZORNI ODBOR 

1.   GORIŠEK IDA

2.   JUDEŽ MATJAŽ

3.   KOŠAK MATJAŽ

4.   ŠTEMBERGER SIMON

5.   BRULC JOŽE

 

KOMISIJA ZA NAGRADE IN PRIZNANJA

1.   LUZAR VIKTOR

2.   CVELBAR PETER

3.   FRANKO SLAVKO

4.   HROVAT JOŽE

5.   SLUGA STANISLAV

 

KOMISIJA ZA SPREMLJANJE POLOŽAJA ROMSKE SKUPNOSTI

1.   HROVAT JOŽE

2.   BRAJDIČ SAŠO

3.   JURKOVIČ DEJAN

4.   JURKOVIČ SILVESTER

5.   KUŠLJAN DARINKO

6.   STROJIN ANTONIJA

 

KOMISIJA ZA ELEMENTARNE NESREČE

1.   MEDLE ALEŠ

2.   ŠVALJ JOŽE

3.   HROVAT MOJCA

4.   BORSE PAVEL

5.   JUNC FRANC

 

KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA

1.   LUZAR RADKO

2.   LUZAR LUKA

3.   SLUGA STANISLAV

4.   KALIN IGOR

5.   ZAGORC MATJAŽ

 

KOMISIJA ZA KMETIJSTVO

1.   ANTONIJA STROJIN

2.   JOŽE HROVAT

3.   ANDREJ KOŠAK

4.   MARKO VODOPIVEC

5.   MATJAŽ ZAGORC

 

 

Šentjernej

 

 

 

 

Jernejevonovi

KCPT LOGO

images/piso

 

galerije mapalink
 
03 2017 Vestnik

Statistika obiskov

4843863
Danes
Včeraj
V tem tednu
V preteklem mesecu
V preteklem tednu
V tem mesecu
Skupaj
32
2077
13863
4816295
37655
60251
4843863
Moj IP: 54.162.166.214
Osveženo: 00:05:58